Bawił się świetnie z kolegami do czasu...

Policjanci z KP Skoki ustalili podejrzanych o kradzież portfela z pieniędzmi, pierścionkiem i kartami płatniczymi. Zarzuty usłyszało dwóch braci z Popowa Kościelnego, którzy tej nocy imprezowali wraz z pokrzywdzonym.
REKLAMA

Samo zdarzenie miało miejsce kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia. Piątka kolegów postanowiła zabawić się robiąc nocną objazdówkę. Szukając wrażeń odwiedzili Wągrowiec, Gniezno, cała eskapada zakończyła się w Mieścisku.

Na jednym z parkingów osiedlowych w Gnieźnie, jeden z mężczyzn zdał sobie sprawę, że nie ma przy sobie portfela, wraz z nim zginęło kilkaset złotych, karty płatnicze i złoty pierścionek. Mężczyzna był na tyle sfrustrowany, że krzycząc narobił tyle hałasu, że zainterweniowali gnieźnieńscy policjanci.

W późniejszym czasie okazało się, że portfel znajdował się w samochodzie. Znaleźli go dwaj bracia, jednak nie poinformowali o tym kolegi. Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży, do którego przyznali się składając wyjaśnienia. Po wyjęciu z portfela pieniędzy i pierścionka, wyrzucili go na parkingu w Mieścisku.

Pieniędzy nie udało się odzyskać. Pierścionek natomiast został spieniężony u jednego z wągrowieckich jubilerów.

Mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wągrowcu

kiedy
2020-02-29 19:00
miejsce
Hala widowiskowo - sportowa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-05 20:00
miejsce
Dworek "Róża Poraja", Budziejewo,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-15 17:00
miejsce
Restauracja Moraś, Skoki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-14 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Wągrowiec,...
wstęp biletowany